Služby na prodejnách

________

VÝBĚR HOTOVOSTI

Možnost výběru hotovosti neboli Cash Back lze provést při platbě nákupu nad 1 Kč na pokladně. K platbě musí být použita platební karta a vybrat lze částku 100 Kč až 3 000 Kč. Díky této službě nemusíte hledat bankomat ani trávit čas ve frontě u bankovní přepážky.

PLATBA KARTOU

Ve všech prodejnách COOP Hořovice můžete díky platebním terminálům použít k úhradě ceny nákupu platební kartu. Můžete bezhotovostně zaplatit těmito typy platebních karet: MasterCard, Maestro, Visa, Visa Elektron. Realizujeme také bezkontaktní platby.

PLATBA SLOŽENEK

Čas i peníze můžete ušetřit placením složenek a úhradou faktur v hotovosti nebo platební kartou v prodejnách COOP Hořovice. Poplatek za úhradu složenky je 30,- Kč.

ALZA BOX, ZÁSILKOVNA

Na vybraných prodejnách lze využívat služeb Alza box a Zásilkovna.

DOBÍJENÍ MOBILNÍCH TELEFONŮ

U pokladny si můžete jednoduše dobít kredit vašeho mobilního telefonu. Stačí pouze oznámit výši částky a číslo telefonu, o ostatní se postará pokladní. Prodejny COOP Hořovice umožňují dobití kreditu všech mobilních operátorů.

COOP MOBIL

COOP Mobil je nový plnohodnotný virtuální operátor. Bez smlouvy a bez závazků máte možnost při pravidelném nakupování v prodejnách COOP Hořovice volat o 20 % levněji. Více informací naleznete na www.coopmobil.cz.

NÁKUP NA STRAVENKY

Přijímáme stravenky Sodexo- Gastro Pass, Edenred-Ticket Restaurant a Cheque Déjeuner. Maximální počet stravenek při jednom placení je 5 kusů. Na stravenky nevracíme. Na našich prodejnách můžete také zaplatit elektronickou stravenkou.   

 

DÁRKOVÉ KARTY

V našich prodejnách můžete zakoupit Dárkové karty v hodnotě 200, 300 a 500 Kč. Dárkovou kartu musí zákazník vyčerpat v plné výši.

NAŠE ZDRAVÍ

V regálech označených logem Naše zdraví naleznete humánní léčiva (Paralen, Nurofen…), i veterinární léčiva pro zvířata. Nabízíme také vitamíny, sirupy na kašel, bylinné čaje, obvazový materiál apod. Náš personál je odborně vyškolen a můžete se na něj s důvěrou obrátit.

SAZKA A VÝHERNÍ LOSY, TIPSPORT LOSY

Na vybraných prodejnách označených logem SAZKA můžete zakoupit stírací výherní losy. Můžete zde i vsadit. Výhry do 1 000 Kč vám vyplatí přímo na pokladně obchodu.

Na všech prodejnách COOP Hořovice, družstvo si můžete také zakoupit výherní losy splečnosti TIPSPORT.

VINOTÉKA

Na vybraných prodejnách nabízíme stáčená vína ze sudů od dodavatele Templářské sklepy Čejkovice. Veškeré informace o vínech jsou k dispozici zákazníkům přímo v místě stáčení. Na výběr jsou vína bílá, červená i růžová.

REKLAMAČNÍ  ŘÁD