Pro každého zákazníka nejlepší péče

Služby na prodejnách

Výběr hotovosti

Možnost výběru hotovosti neboli Cash Back lze provést při platbě nákupu nad 1 Kč na pokladně. K platbě musí být použita platební karta a vybrat lze částku 100 Kč až 3 000 Kč. Díky této službě nemusíte hledat bankomat ani trávit čas ve frontě u bankovní přepážky.

Platba kartou

Ve všech prodejnách COOP Hořovice můžete díky platebním terminálům použít k úhradě ceny platební kartu. Můžete bezhotovostně zaplatit těmito typy platebních karet: MasterCard, Maestro, Visa, Visa Elektron. Realizujeme také bezkontaktní platby.

Platba složenek

Čas i peníze můžete ušetřit placením složenek a úhradou faktur v hotovosti nebo platební kartou v prodejnách COOP Hořovice.

Alza box, Zásilkovna

Na vybraných prodejnách lze využívat služeb Alza box a Zásilkovna.

Dobíjení mobilních telefonů

U pokladny si můžete jednoduše dobít kredit vašeho mobilního telefonu. Stačí pouze oznámit výši částky a číslo telefonu, o ostatní se postará pokladní. Prodejny COOP Hořovice umožňují dobití kreditu všech mobilních operátorů.

COOP Mobil

COOP Mobil je nový plnohodnotný virtuální operátor. Bez smlouvy a bez závazků máte možnost při pravidelném nakupování v prodejnách COOP Hořovice volat o 20 % levněji. Více informací naleznete na www.coopmobil.cz.

Nákup na stravenky

Přijímáme stravenky Sodexo- Gastro Pass, Edenred-Ticket Restaurant a Cheque Déjeuner. Maximální počet stravenek při jednom placení je 5 kusů. Na stravenky nevracíme. Na našich prodejnách můžete také zaplatit elektronickou stravenkou.   

 —STRAVENKOVOU KARTU UP CHEQUE DÉJEUNER NEPŘIJÍMAME–

Dárkové poukazy

V našich prodejnách můžete zakoupit Dárkové poukazy v hodnotě 100, 200, 300 a 500 Kč. Dárkový poukaz musí zákazník vyčerpat v plné výši

Naše zdraví

V regálech označených logem Naše zdraví naleznete humánní léčiva (Paralen, Nurofen…), i veterinární léčiva pro zvířata. Nabízíme také vitamíny, sirupy na kašel, bylinné čaje, obvazový materiál apod. Náš personál je odborně vyškolen a můžete se na něj s důvěrou obrátit.

Sazka a výherní losy, Tip sport losy

Na vybraných prodejnách označených logem SAZKA můžete zakoupit stírací výherní losy. Můžete zde i vsadit. Výhry do 1 000 Kč vám vyplatí přímo na pokladně obchodu.

Vinotéka

Na vybraných prodejnách nabízíme stáčená vína ze sudů od dodavatele Templářské sklepy Čejkovice. Veškeré informace o vínech jsou k dispozici zákazníkům přímo v místě stáčení. Na výběr jsou vína bílá, červená i růžová.

REKLAMAČNÍ  ŘÁD

Reklamační řád